Kariéra

Konzultant/analytik HELIOS Green

Do našeho Pražského týmu hledáme pracovníka na pozici konzultant/analytik se zaměřením na modul sklad. Vhodné jak pro uchazeče s praxí v oboru, tak i pro absolventy; předchozí praxe v obdobné pozici není nutnou podmínkou.

Náplň práce:

  • Zjišťování potřeb zákazníků a návrh vhodných řešení
  • Implementace systému HELIOS Green u zákazníka
  • Analýza zakázkových a speciálních branžových řešení
  • Spolupráce s vývojovým týmem na návrhu a testování úprav
  • Poskytování vzdálené podpory zákazníkům po telefonu a e-mailu
  • Prezentace řešení při výběrových řízeních

Požadujeme:

  • Analytické a koncepční myšlení
  • Ochota komunikovat se zákazníky na denní bázi
  • Dobrá znalost práce s PC v prostředí MS Windows
  • Znalost problematiky vývoje a implementace informačního systému
  • Chuť učit se nové věci
  • Znalost Helios GREEN či MS SQL výhodou

Nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí stabilní rodinné firmy
  • Pouze nutné minimum byrokracie a další neproduktivní práce
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Variabilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku či občasné práce z domova
  • Příležitost realizovat vlastní nápady a učit se novým věcem
  • Možnost školení a dalšího vzdělávání

Informace o pozici:

Místo pracoviště Praha – Modřany
Typ pracovního vztahu HPP na dobu neurčitou
Benefity Bonusy, výkonové prémie, mobilní telefon, možnost home office, stravenky, školení, vlastní organizace náplně práce, příspěvek na životní/penzijní připojištění
Požadované vzdělání SŠ s maturitou
Požadované jazyky Angličtina (mírně pokročilá)

Pokud se domníváte, že jste to právě Vy, kdo by měl(a) v naší firmě pracovat, tak zašlete svůj životopis na adresu [emailova adresa je chranena JavaScriptem].

Administrativní pracovník

Do našeho kolektivu hledáme energického, samostatného a praktického kolegu / kolegyni na administrativní pozici.

  • Vaším úkolem bude nejen administrativní zabezpečení chodu společnosti.
  • Fakturace zákazníkům, smluvní servis, podklady pro mzdy, organizace firemních akcí, zajištění školení pro zákazníky, nákup kancelářských potřeb, drogerie a pohoštění, správa budovy, administrativní podpora vedení společnosti a jiné.

Požadujeme:

  • Vhodný uchazeč by měl velmi dobře ovládat PC v prostředí MS Windows, zejména Office
  • Základní ekonomické znalosti.
  • Smysl pro pořádek a pro humor.
  • Znalost IS Helios Green výhodou.

Nabízíme:

  • Nabízíme příjemné prostředí stabilní menší české rodinné firmy.
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Variabilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku či příležitostné práce z domova.
  • Pracoviště v klidné lokalitě, dostupné MHD, s možností bezplatného parkování před domem.

Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek; pracovní poměr na dobu neurčitou
Benefity Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)