Jsme tu pro vás už 20 let

INFO NOVA - 20 letV roce 1993 vznikla INFO NOVA jako dceřiná společnost švýcarské firmy Info Nova Marketing a stala se výhradním distributorem ERP systému IFAS 3000. Od té doby jsme prošli dlouhou cestu, která má však stále stejný cíl – poskytovat komplexní a kvalitní služby v oblasti uspokojování potřeb zákazníků při budování, rozvoji a efektivním využívání integrovaných informačních systémů. Proto se od roku 1997 věnujeme jako autorizovaný vývojový, implementační a obchodní partner Asseco Solutions (dříve LCS International) výhradně dodávkám, implementaci a rozvoji informačního systému HELIOS Green (dříve LCS Noris).

Aktuálně je INFO NOVA stále se rozvíjející rodinnou firmou s výhradně českým kapitálem. Našimi hlavními devizami jsou:

  • ZKUŠENOSTI – už 20 let implementujeme a rozvíjíme firemní informační systémy
  • STABILITA – máme pevné místo na trhu informačních technologií, které si každým rokem upevňujeme
  • PROFESIONALITA – náš tým tvoří již léta stálý kádr zkušených certifikovaných specialistů – analytiků, konzultantů a vývojářů

Jsme připraveni vám i v dalších letech poskytovat profesionální služby na vysoké úrovni, rozvíjet informační systém HELIOS Green v souladu s požadavky našich zákazníků a být vaším spolehlivým partnerem a rádcem při využívání a rozvoji informačních technologií ve vaší společnosti.