INFO NOVA se stala držitelem certifikátu Top Rating

INFO NOVA, s.r.o. získala mezinárodně uznávané ocenění od společnosti Dun & Bradstreet, které zvyšuje prestiž firmy nejen na podnikatelském trhu v České a Slovenské republice. Oceňuje stabilitu, solventnost a důvěryhodnost a vydává doporučení, že obchod s takovou společností je na minimální úrovni rizika.

D&B Top RatingHodnocení "Top rating" uděluje společnost Dun & Bradstreet, spol. s r.o., součást D&B Worldwide Network (D&B-NYSE:DNB), nejvýznamnější a jediné celosvětově působící firmy ve svém oboru. Hodnocení dává všem stávajícím a potenciálním obchodním partnerům okamžitě najevo, že firma patří mezi nejlépe hodnocené společnosti v ČR a SR z pohledu rizika a je tedy velmi zajímavé a bezpečné s ní obchodovat.

Jen velice úzká skupina 2 % českých a slovenských společností má možnost získat toto prestižní ocenění od nejvýznamnějšího globálního hráče v oboru hodnocení kreditních rizik firem. Top rating je ocenění, na které mají právo nejlepší české a slovenské společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší možné hodnotě "1", a to po dobu minimálně 12 měsíců. D&B Rating se skládá ze dvou částí: finanční síly firmy a rizikového faktoru. Toto hodnocení poskytuje souhrnný pohled na rizika na základě finančních i nefinančních informací o vybrané společnosti. Řadu let je D&B Rating uznáván jako přední prediktivní ukazatel odhadu rizik firem po celém světě. Tato jedinečná schopnost D&B ratingu chrání před potenciálními problémy s peněžními toky a dává velkou možnost upravit firmám obchodní podmínky pro své zákazníky a strategické dodavatele tak, aby včas předešli značným finančním ztrátám.

Věříme, že získané hodnocení "Top Rating" je pro naše stávající i budoucí zákazníky, vedle pravidelně obnovovaného certifikátu podle normy ISO 9001:2008 a ocenění Top Czech Quality (Silver Plaque), důkazem o stabilitě společnosti a o trvale vysoké kvalitě a profesionalitě poskytovaných produktů a služeb v oblasti využívání a rozvoje informačních technologií.