Uživatelé systému HELIOS Green AUTOMOBILY se setkali už popáté v Praze na Jarově

Ve středu 12. listopadu 2014 proběhlo jubilejní 5. setkání dealerů - významných prodejců automobilů, silničních, stavebních a zemědělských strojů, velkých servisů, půjčoven a dalších společností působících v této branži, které používají informační systém HELIOS Green AUTOMOBILY. Konferenci uspořádala jako každoročně společnost INFO NOVA ve spolupráci s největším obchodním domem automobilů v ČR s firmou AUTO JAROV. V konferenčním sále na Jarově se sešlo na 50 ředitelů, manažerů, klíčových uživatelů a IT administrátorů firem z celé republiky.

Program setkání byl jako tradičně zaměřen na novinky v systému HELIOS Green AUTOMOBILY a to, jak v samotném ERP systému, tak ve specializovaných oblastech jako jsou prodej nových vozů, autobazar, autoservis. Značná pozornost byla věnována i dalšímu rozvoji modulů v oblasti péče o zákazníky (CRM) a mobilnímu řešení HELIOS Mobile. Autoři systému se s účastníky podělili i o zkušenosti z praktického nasazení nových modulů a funkcionalit, informovali o aktuálním stavu vývoje rozhraní na systémy výrobců a dovozců automobilů a na další externí systémy a o předpokládaném rozvoji systému v dalším období.

Na setkání byla přítomna celá řada hostů, mj. zástupci ŠKODA AUTO, Asseco Solutions a představitelé firem, které aktuálně řeší další rozvoj IT a zatím informační systém HELIOS Green neprovozují. Mediálními partnery akce byla vydavatelství IBS Motorpress, IDG a časopis Business Car.

Jednoznačně pozitivní reakce účastníků potvrdily opět úspěšnost, potřebnost takovýchto setkání a přání pokračovat v této tradici.