Už pošesté se uživatelé systému HELIOS Green AUTOMOBILY setkali v Praze na Jarově

Ve čtvrtek 12. listopadu 2015 proběhlo už 6. setkání dealerů - významných prodejců automobilů, silničních, stavebních a zemědělských strojů, velkých servisů, půjčoven a dalších společností působících v této branži, které používají informační systém HELIOS Green AUTOMOBILY. Konferenci uspořádala jako každoročně společnost INFO NOVA ve spolupráci s největším obchodním domem automobilů v ČR s firmou AUTO JAROV. V konferenčním sále na Jarově se sešlo opět téměř 50 ředitelů, manažerů, klíčových uživatelů a IT administrátorů z celé republiky, a to nejen z firem provozujících tento systém, ale i potenciálních zájemců o dodávku a implementaci informačního systému HELIOS Green AUTOMOBILY.

Tradičně je program setkání zaměřen na novinky v systému HELIOS Green AUTOMOBILY a to, jak v ERP systému, tak ve specializovaných oblastech jako jsou prodej nových vozů, autobazar, autoservis. Značná pozornost byla věnována i dalšímu rozvoji manažerských nadstaveb a modulů v oblasti péče o zákazníky (CRM), vč. mobilních řešení. Diskutovány byly i zkušenosti z používání nových modulů a funkcionalit implementovaných v minulém období. Účastníci byli rovněž informováni o aktuálním stavu a perspektivách vývoje rozhraní na externí systémy, o přechodu na novou verzi systému a o předpokládaném rozvoji systému HELIOS Green v roce 2016.

Na setkání byli přítomni mj. zástupci ŠKODA AUTO, Asseco Solutions a další významní hosté. Mediálními partnery akce jsou od počátku vydavatelství IBS Motorpress, IDG a časopis Business Car.

Všichni účastníci vysoce ohodnotili obsah i organizaci setkání, potvrdili potřebu takovýchto workshopů a vyjádřili přání pokračovat v této tradici.