Čtvrtstoletí úspěšného působení na trhu informačních technologií

INFO NOVA - 25 letUž 25 let působí na českém a slovenském trhu informačních technologií společnost INFO NOVA, s.r.o., která původně vznikla jako dceřiná společnost švýcarské firmy Info Nova Marketing s většinovým podílem českého kapitálu s cílem dodávat na český trh ERP systém IFAS3000. V roce 1996 změnila firma své zaměření a jako autorizovaný vývojový, implementační a obchodní partner Asseco Solutions se od té doby trvale věnuje dodávkám, implementaci a rozvoji informačního systému HELIOS Green. Hlavním cílem společnosti je poskytnout zákazníkům certifikované, profesionální a ověřené řešení od českých společností, které zaujímají významné postavení v oblasti informačních technologií, s vysokou garancí úspěšného dokončení projektu a jasnými principy a pravidly dlouhodobé spolupráce.

INFO NOVA je již 14 let držitelem certifikátu ISO, nyní ISO 9001:2015

Společnost se postupně transformovala a aktuálně je stále se rozvíjející rodinnou firmou s výhradně českým kapitálem. Zejména poslední roky byly úspěšné a přinesly zvýšení tržního podílu pro náš branžový informační systém.

Našimi hlavními devizami jsou:

  • ZKUŠENOSTI – už 25 let implementujeme a rozvíjíme firemní informační systémy
  • STABILITA – máme pevné místo na trhu informačních technologií, které si každým rokem upevňujeme
  • PROFESIONALITA – náš tým tvoří již léta stálý kádr zkušených certifikovaných specialistů – analytiků, konzultantů a vývojářů

Jsme připraveni i v dalších letech poskytovat profesionální služby na vysoké úrovni, rozvíjet informační systém HELIOS Green v souladu s požadavky našich zákazníků a být spolehlivým partnerem a rádcem při využívání a rozvoji informačních technologií ve firmách.