Reference

HELIOS Green AUTOMOBILY

Informační systém Helios Green AUTOMOBILY je v současné době rutinně provozován nebo implementován už v celé řadě společností zabývajících se prodejem nových nebo ojetých automobilů a speciálních strojů, servisem a půjčováním automobilů a speciálních strojů, prodejem náhradních dílů a příslušenství, výrobou a dalšími aktivitami v oblasti Automotive.

Vybrané reference:

Konkrétní zkušenosti s implementací a provozováním informačního systému Helios Green AUTOMOBILY již získala společnost INFO NOVA pro následující značky automobilů a speciálních strojů: Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, Porsche, Ford, Honda, BMW, Citroën, Volvo, Fiat, Mercedes, KIA, Iveco, Caterpillar, John Deer, Zetor a další.

Informační systém Helios Green AUTOMOBILY je implementován vždy po projednání a se souhlasem dovozců (zastoupení v ČR). Systém je certifikován společností Ford Motor Copany, koncernem VW (IVG), Škoda Auto, KIA Motors Czech pro všechna rozhraní a další certifikace probíhají.

HELIOS Green

Mezi historicky nejstarší referenční zákazníky společnosti INFO NOVA, kde byl implementován jeden z prvních klient/server systémů v ČR patří:

  • Safina
  • Vítkovice a.s.

Systém HELIOS Green je dále implementován např. ve společnostech