Stratos Auto

Společnost STRATOS AUTO s r.o. Hradec Králové působí na českém trhu jako distributor vozidel IVECO s autorizovaným servisem od svého vzniku v říjnu roku 1994. Společnost zprostředkovává prodej automobilů značky IVECO ve všech vyráběných třídách a od roku 2000 vyrábí a prodává minibusy stavěné na podvozku IVECO Daily.

Rok 2004 se stal pro společnost významným mezníkem; Česká republika vstoupila do Evropské unie, firma dokončila rozsáhlou modernizaci provozoven a stala se certifikovanou společností normami ISO 9001:2000. V roce 2007 se stala autorizovaných prodejcem a servisem osobních vozů značky BMW, který má vlastní nejmodernější autosalon BMW v České republice.

Pro zajištění komplechních servisních služeb pro obě značky, které zastupuje, společnost uvedla do provozu v květnu 2009 vlastní klempírnu (rovnací rám Car-o-liner), lakovnu s nejnovější technologií značky Wolf a myčku pro všechny produktové řady značek, které prodává (včetně autobusů).

HELIOS Green AUTOMOBILY je ve společnosti STRATOS AUTO nasazen jako celopodnikový informační systém a je komplexně využíván ja v provozovně IVECO, tak BMW.

Referenční list ke stažení (formát PDF)