TUkas

Společnost TUkas a.s. působí na českém trhu s motorovými vozidly od 12.února 1991. Do stávající podoby akciové společnosti se firma transformovala ze společnosti s ručením omezeným v lednu 2000. Z ryze rodinného podniku "garážového" typu se společnost během let rozrostla na firmu zaměstnávající více jak 250 pracovníků s obratem 1,2 miliardy Kč.

S jistou dávkou nadsázky lze říci, že tak byl naplněn klukovský sen dvou bratrů – automechaniků, kteří docílili téměř nemožné. Bez vlastního finančního zázemí, restitucí, slavného závodnického jména či konexí ve "vyšších" kruzích prokázali, že sen lze dotáhnout k realitě. Vybudovali dobře prosperující českou privátní firmu řadící se mezi pět největších prodejců a opravců koncernových značek VW a Škoda v ČR. Služby, jejich komplexnost a kvalita, ve spojení se seriosním přístupem pracovníků firmy ke svým zákazníkům, se mnohokrát projevily jako nosné pilíře, na kterých firma postavila svou existenci.

Informační systém HELIOS Green AUTOMOBILY je provozován ve více sesterských společnostech soustředěných okolo společnosti TUkas a pokrývá i procesy souvisejícíc s prodejem či servisem nejen koncernových značek VW, ale i dalších (Volvo, Fiat, Mercedes).

Referenční list ke stažení (formát PDF)